نو آوری ها

تولید چینی استخوانی زیر لعابی در کارخانه سارگل

در تولید عادی صنعتی ظروف چینی استخوانی از عکس برگردانهایی استفاده می‌شود که بر روی ظروف الصاق می‌گردند. گذشته از سهولت انجام، این امر دارای معایبی نیز می‌باشد با مرور زمان و در برخورد با اشیاء نوک تیز ممکن است که کم کم طرح‌ها و نقشهای روی ظروف کیفیت خود را از دست بدهند و نتوان از آنها در میهمانی‌ها و جشن‌ها استفاده نمود. اما متخصصان تولید کارخانه سارگل جهت رفع این مشکل اقدام به تولید ظروف چینی استخوانی با استفاده از عکسبرگردان های زیر لعابی نموده اند. ظروف تولید شده با این روش به هیچ عنوان در گذر زمان کیفیت خود را از دست نداده و همواره دارای درخشش خیره کننده نقوش در کنار زیبایی ظروف تولیدی چینی استخوانی خواهند بود. تولید بدنه چینی استخوانی جدید "مروارید" در کارخانه‌ی سارگل: با توجه به اینکه تنها تولید کننده چینی استخوانی در مقیاس صنعتی کارخانه‌ی سارگل می‌باشد لذا رسالت افزایش تنوع در بازار چینی استخوانی بر عهده‌ی این کارخانه می‌باشد. گروه کارخانجات مقصود با استفاده از خلاقیت طراحان زبده‌ی خویش توانسته است اقدام به طراحی‌ تولید و معرفی بدنه جدیدی در ظروف چینی استخوانی با نام بدنه‌ "مروارید"شود. از خطوط و انحناها در طراحی این بدنه به شکلی استفاده شده است که در هنگام نگاه کردن به آن آرامش بخش باشد. تولید ظروف جدید با بدنه‌ی "استون ویر" در کارخانه‌ی سارگل: گروه تولیدی مقصود در شرکت سارگل و واحد تحقیق و توسعه آن شرکت اقدام به ساخت بدنه سرامیکی (استون ویر) نموده است. این بدنه ها علاوه بر رعایت استاندارد ملی و بهداشتی دارای خصوصیت متمایزی می باشد و آن سبکی و استحکام بالا و براقیت و درخشندگی لعاب ان است. تولید ظروف بن چاینای رنگی در کارخانه‌ی سارگل: شاید شما نیز یکی از افرادی باشید که دیدن ظروف چینی با رنگ سفید به شما احساس خاصی نمی دهد. شاید به دنبال یک تنوع هستید تا سفره‌ی میهمانی خود را متفاوت‌تر از همیشه و بهتر از سایرین بچینید. اگر اینچنین است ما ظروف چینی استخوانی با لعاب رنگی را به شما معرفی می‌کنیم. این محصول با حفظ سبکی، استحکام، درخشش و زیبایی چینی استخوانی دارای رنگ بندی‌های متنوع بوده و می‌تواند سفره‌ی شما را زیباتر از همیشه جلوه دهد.

تولید بدنه چینی استخوانی جدید "مروارید" در کارخانه‌ی سارگل

با توجه به اینکه تنها تولید کننده چینی استخوانی در مقیاس صنعتی کارخانه‌ی سارگل می‌باشد لذا رسالت افزایش تنوع در بازار چینی استخوانی بر عهده‌ی این کارخانه می‌باشد. گروه کارخانجات مقصود با استفاده از خلاقیت طراحان زبده‌ی خویش توانسته است اقدام به طراحی‌ تولید و معرفی بدنه جدیدی در ظروف چینی استخوانی با نام بدنه‌ "مروارید"شود. از خطوط و انحناها در طراحی این بدنه به شکلی استفاده شده است که در هنگام نگاه کردن به آن آرامش بخش باشد.

تولید ظروف جدید با بدنه‌ی "استون ویر" در کارخانه‌ی سارگل

گروه تولیدی مقصود در شرکت سارگل و واحد تحقیق و توسعه آن شرکت اقدام به ساخت بدنه سرامیکی (استون ویر) نموده است. این بدنه ها علاوه بر رعایت استاندارد ملی و بهداشتی دارای خصوصیت متمایزی می باشد و آن سبکی و استحکام بالا و براقیت و درخشندگی لعاب ان است.

تولید ظروف بن چاینای رنگی در کارخانه‌ی سارگل

شاید شما نیز یکی از افرادی باشید که دیدن ظروف چینی با رنگ سفید به شما احساس خاصی نمی دهد. شاید به دنبال یک تنوع هستید تا سفره‌ی میهمانی خود را متفاوت‌تر از همیشه و بهتر از سایرین بچینید. اگر اینچنین است ما ظروف چینی استخوانی با لعاب رنگی را به شما معرفی می‌کنیم. این محصول با حفظ سبکی، استحکام، درخشش و زیبایی چینی استخوانی دارای رنگ بندی‌های متنوع بوده و می‌تواند سفره‌ی شما را زیباتر از همیشه جلوه دهد.

تولید ظروف سفال با کیفیت فوق العاده در کارخانه‌ی سارگل

حفظ هنر پیشینان و بهبود آن از وظایف هر نسلی می‌باشد. هنر سفالگری که از هنرهای باستانی ایرانیان به حساب می‌آید نیز در زمره‌ی اموری قرار می‌گیرد که با استفاده از تکنولوژی روز می‌بایست از نظر کیفی و تنوع بهبود یابد. در این راستا کارخانه‌ی سارگل توانسته است با استفاده از روش فرمینگ اقدام به ساخت محصولات سفالین با کیفیت فوق‌العاده بالا نماید. در این محصولات برخلاف آنچه که در روش سنتی انجام می‌شده است از لعاب بدون سرب استفاده می‌شود و ضامنی برای سلامتی مصرف کننده می‌باشد.