نمایشگاه مرکزی


فروشگاه مرکزی گروه صنعتی مقصود به منظور تعامل هر چه بیشتر با همکاران ، زائران و مجاورین حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) رعایت دقیق اصل مشتری مداری و در راستای اصول علمی بازاریابی اقدام به ایجاد نمایشگاه و فروشگاه دائمی تولیدات این گروه در یکی از بهترین مناطق تجاری مسکونی شهر نموده است.
نمایشگاه و فروشگاه فوق در فضایی به مساحت افزون بر 450 متر مربع با همکاذی 6 نفر نیروی انسانی مجرب و متخصص فعالیت خود را شروع نموده است.
در این مجموعه فروشگاهی و نمایشگاهی محصولات اغلب شرکتهای تحت پوشش ای مجتمع تولیدی به صورت مستقیم به مشتریان عرضه میگردد
فرش دستبافت ، انواع محصولات چینی و چینی استخوای ، اپال ، قاشق و چنگال ، چرم ، پوشاک ، شیرینی و ... از عمده ترین محصولاتی هستند که در این نمایشگاه و فروشگاه به شهروندان عزیز و گرامی عرضه میگردد
از تمامی همشهریها ، زائرین هموطن و سایر کشورها دعوت میشود که از محصولات متنوع گروه کارخانجات مقصود در این مجموعه بی نظیر بازدید و ضمن خرید مناسب محصولات ما را در تولید هر چه بهتر و راعیت دقیق سلایق خود یاری فرمائید
ما اعتقاد داریم که چنانچه در طراحی تولید متکی بر آرا و نظرات شما مشتریان نباشیم قطعا موفقیتی حاصل نخواهد شد لذا اصلی ترین هدف ما دریافت نقطه نظرات شما برای بهبود مستمر محصولات گروه صنعتی مقصود است.
SepidehJam-1